FanPage Novum-Management
Os. Ceramiczna w Warszawie

Opis inwestycji

BUDOWA BUDYNKU MIESZKALNEGO WIELORODZINNEGO Z USŁUGAMI W PARTERZE WRAZ Z GARAŻEM PODZIEMNYM POŁOŻONEGO PRZY UL. CERAMICZNEJ NA TERENIE DZIELNICY BIAŁOŁĘKA W WARSZAWIE.

W maju 2011 rozpoczęto realizację inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego wielorodzinnego z usługami w parterze wraz z garażem podziemnym, zagospodarowaniem terenu na działce położonej przy ul. Ceramicznej w Warszawie na terenie Dzielnicy Białołęka.

Projekt zakłada budowę VI-VIII kondygnacyjnego budynku mieszkalnego wielorodzinnego z usługami w parterze i dwukondygnacyjnym parkingiem podziemnym, z wjazdem bramnym na teren od strony ul. Ceramicznej, wyposażonego w niezbędne instalacje techniczne i podłączone do zewnętrznych sieci instalacyjnych. Na części terenu realizowanej inwestycji znajduje się las.

Dostęp do budynku odbywa się ciągiem pieszo-jezdnym poprzez przejazd bramny wprowadzający na wewnętrzny dziedziniec, skąd dostępne są klatki schodowe wraz z szybami windowymi zapewniającymi dostęp na wszystkie poziomy budynku, zarówno garażu jak i części mieszkalnej. Tym samym przejazdem bramnym odbywa się również wjazd do garażu podziemnego oraz drogę pożarową. Wszystkie wejścia do budynku dostępne są z poziomu chodników. Powierzchnia działki 5 533,00 m2.

Ukształtowanie bryły budynku jest wypadkową wizji architektonicznej, warunków oświetleniowych i szczegółowych zapisów w warunkach zabudowy. Została ona zaprojektowana na planie litery C otwierając się dziedzińcem w kierunku wschodnim.
Wszystkie krzywizny i załamania budynku pod różnymi kątami wynikają z przeprowadzonej analizy nasłonecznienia i przesłaniania budynku nadając zabudowie nowoczesny charakter. Oryginalność i współczesność budynku została dodatkowo podkreślona poprzez zastosowanie nowoczesnych materiałów i ciekawej kolorystyki budynku. Elewacje tworzą zwartą bryłę urozmaiconą kompozycją zamkniętych loggi i balkonów.

Projektowany budynek zapewnia warunki niezbędne do korzystania z obiektu przez osoby niepełnosprawne i korzystające z wózków inwalidzkich. Wszystkie poziomy budynku są skomunikowane dźwigami osobowymi. Wejścia do budynku i terenu wokół niego, dostępne dla osób niepełnosprawnych.

Lokale mieszkalne od 32 m2 do 100 m2, ilość pokoi od 1 do 4.


Polecamy nasze inwestycje

Os. Rodziewiczówny Biograficzna

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko

e-mail

Telefon

Treść

Pustka

Copyrights © 2001 - 2012 Novum Management
pozycjonowanie stron Valid XHTML 1.1! Valid CSS 2