Warszawa - Sokołowska 11 i 13

Znajdź mieszkanie w tej inwestycji

O inwestycji

Inwestycja sokołowska 11

Nowo powstający budynek przy ulicy Sokołowskiej w sercu Woli to idealny wybór dla chcących zamieszkać w tętniącym życiem mieście, a także ceniących możliwość szybkiego powrotu do domu.

Osiedle o podwyższonym standardzie jest doskonale skomunikowane z pozostałymi dzielnicami Warszawy. Ośmiopiętrowy budynek z dwupoziomowym podziemnym garażem znajduje się tuż przy planowanej na rok 2018 stacji Warszawa Moczydło. W pobliżu dostępne są tereny zielone i rekreacyjne, a także cała niezbędna infrastruktura.

Z zewnątrz budynek wyróżnia nowoczesna architektura i elegancka elewacja. Wewnątrz znajdziemy 150 mieszkań o różnej wielkości.

Osiedle idealnie wpisuje się w potrzeby zarówno rodzin z dziećmi – poszukujących dobrze rozplanowanej przestrzeni – jak i ceniących sobie połączenie estetyki i funkcjonalności indywidualistów.

Zakończenie inwestycji zaplanowano na koniec 2016 roku.

Opis techniczny

Budynek zaprojektowano w układzie klatkowo – korytarzowym.  Znajdować się będą dwie klatki schodowe wyposażone w dźwigi osobowe. VIII piętrowy obiekt posadowiony zostanie na  płycie fundamentowej. Wykonane ściany szczelinowe w pierwszej fazie realizacji pełniące rolę zabezpieczenia wykopu docelowo staną się ścianami dwupoziomowej hali garażowej.

Budynek będzie wykonany w technologii tradycyjnej. Konstrukcję nośną budynku stanowić będą monolityczne, żelbetowe ściany i słupy wylewane na miejscu. Pozostałe ściany wewnętrzne i zewnętrzne przewidziano jako ściany murowane z pustaków ceramicznych o podwyższonej izolacyjności akustycznej. Stropy międzykondygnacyjne zaprojektowano jako wieloprzęsłowe, żelbetowe płyty monolityczne. 

W lokalach mieszkalnych Nasi klienci znajdą m.in. okna i drzwi balkonowe z PCV z profili pięciokomorowych wyposażone w listwy wentylacyjne, parapety z konglomeratu lub kamienia naturalnego, mechaniczną wentylację. We wszystkich mieszkaniach zaprojektowano niezbędne instalacje sanitarne (wody zimnej, wody ciepłej, kanalizacji, c.o. – w tym grzejniki), elektrycznej (gniazd wtykowych, oświetleniowa, zasilania kuchenek elektrycznych, przeciwporażeniowa, dzwonkowa), telefoniczne i teletechniczne. 

Na terenie inwestycji przewidziano plac zabaw dla dzieci, zlokalizowany w części północnej.